Напарників Лозінського залишили під вартою

189
Напарників Лозінського залишили під вартою

29 червня Печерський районний суд міста Києва прийняв рішення про продовження строку затримання колишнього прокурора Голованівського району Кіровоградської області Євгена Горбенка і начальника райвідділу міліції цього ж району Михайла Ковальського до 10 діб - до 6 липня.

Видео дня

Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури.

Суд прийняв це рішення з огляду на подання Генпрокуратури про обрання міри запобіжного заходу - взяття під варту Горбенка та Ковальського, підозрюваних у нанесенні тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть Валерія Олійника.

Нагадаємо, 16 червня внаслідок сутички з народним депутатом від БЮТ Віктором Лозінським, Євгеном Горбенком і Михайлом Ковальським на території мисливського господарства у Кіровоградській області загинув місцевий житель - 53-річний Валерій Олійник.

Слідчі Генеральної прокуратури затримали Горбенка і Ковальського у порядку ст. 115 Кримінально-процесуального кодексу України у рамках розслідування кримінальної справи, порушеної за ст. 121 (навмисне нанесення тяжких тілесних ушкоджень, які призвели до смерті) Кримінального кодексу України.