newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

«Наша Україна» продовжує втрачати бійців

204
«Наша Україна» продовжує втрачати бійців

Народний депутат Руслан Князевич («Наша Україна – Народна самооборона») учора оголосив про вихід з партії «Наша Україна» (НУ). Приводом для такого рішення, за словами Князевича, стала торішня відставка В’ячеслава Кириленка з поста голови партії.

«Після того, як Кириленко позбувся посади голови партії, особисто я для себе втратив сенс перебування в цій політичній силі», – сказав він журналістам, пише Комерсант-Україна.

Слід зазначити, що Президент Віктор Ющенко змінив В’ячеслава Кириленка на посаді голови «Нашої України» ще півроку тому, в ході VI партійного з’їзду. Чому про складання партквитка було оголошено тільки зараз, Князевич пояснювати не став.

Видео дня

Втім, варто нагадати, що ще в квітні він заявляв про намір вийти з НУ, щоправда, називав тоді інші підстави для цього рішення, пояснюючи це тим, що його та кількох інших членів партії «намагалися публічно розп’ясти, поливали брудом та називали останніми словами».

Голова ради «Нашої України» Віра Ульянченко в минулу суботу повідомила про можливе повернення в партію депутатів, «які останнім часом діяли врозріз з партійною лінією».

«Ми чітко заявили, що готові до діалогу з кожним, хто захоче повернутися до активної роботи в партії, – сказала Ульянченко. – Думаю, скоро ми побачимо зміни в діях і поведінці народних депутатів, які прийшли у фракцію за партійною квотою».

Однак знайти депутатів, які бажають відновити зв’язку з партією, газеті не вдалося. Зокрема, народний депутат Ольга Герасим’юк (НУНС), яка теж нещодавно вийшла з НУ, заявила: «У мене були серйозні підстави вийти з «Нашої України», і я не розглядаю шляхів повернення».