Зварича доправили до Львівського СІЗО

219
Зварича доправили до Львівського СІЗО

Колишнього голову Апеляційного адміністративного суду Львова Ігоря Зварича перевезли до Львівського слідчого ізолятора Управління Державного департаменту України з питань виконання покарань.

Видео дня

Про це повідомив адвокат екс-голови суду Ігор Савка.

За його словами, Зварича було перевезено вчора увечері після завершення засідання Апеляційного адміністративного суду Києва, який ухвалив залишити екс-суддю під вартою.

«На даний час Ігор Зварич перебуває у Львівському СІЗО, однак про умови утримання нічого не можу сказати - я ще не був у свого підзахисного», - повідомив Савка.

Як повідомляє УНІАН, заступник начальника Управління Державного департаменту України з питань виконання покарань у Львівській області Мирослав Демків підтвердив інформацію про те, що екс-суддя Зварич на даний час перебуває у Львівському СІЗО, і акцентував на тому, що «життю ув‘язненого нічого не загрожує».

«Не варто нагнітати обстановку щодо ймовірної загрози життю Ігоря Зварича. Адміністрація слідчого ізолятора в повній мірі відповідає за безпеку всіх ув‘язнених – незалежно від того, яке в них прізвище: Зварич чи якесь інше», - наголосив Демків.

Щодо умов утримання, в яких перебуває «елітний ув‘язнений», Демків зазначив, що «умови звичайні, як у всіх. Я не уточнював, але не думаю, що Ігор Зварич утримується в окремій камері. Ми не маємо таких умов утримувати ув‘язнених до вироку суду в окремих камерах».