newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Мінером ужгородського вокзалу виявився міліціонер

201
Мінером ужгородського вокзалу виявився міліціонер

В Ужгороді викрито авторів минулорічних анонімних дзвінків про замінування залізничного вокзалу та однієї зі шкіл. "Мінером" залізничного вокзалу виявився колишній правоохоронець, а про вибухівку у школі "пожартував" учень. За матеріалами управлінь СБУ та МВСУ в Закарпатській області порушено кримінальні справи за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності (ознаки злочину, передбаченого ч.1 ст.259 Кримінального кодексу України).

Видео дня

Про це 12 лютого повідомив керівник прес-служби СБУ в Закарпатській області Олександр Рішко.

У результаті оперативних заходів було встановлено, що про замінування Ужгородського вокзалу повідомив колишній правоохоронець. Він телефонував зі свого робочого місця, вирішивши у такий спосіб пожартувати на 1 квітня. Прокуратура Закарпатської області розслідує кримінальну справу стосовно зловмисника.

Повідомлення про замінування ЗОШ №10 надійшло у міськвідділ УМВС 8 квітня 2008 року. Автором цього жарту виявився підліток, учень іншої школи. Його батьки вимушені були заплатити штраф у кілька десятків тисяч гривень.

Розслідування вже цьогорічного випадку про псевдозамінування, коли анонім повідомив про вибухівку в центральному корпусі Ужгородського національного університету, триває. Нагадаємо, 21 січня до секретаря деканату філологічного факультету УжНУ зателефонувала невідома жінка й повідомила про замінування четвертого поверху будівлі. Вона також сказала, що на евакуацію є лише 30 хвилин. Правоохоронці вибухівки в будівлі не виявили.

Загалом протягом 2008 року в Ужгороді "мінували" обласний художній музей, мерію, вокзал та школи.