newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

У Рівному кожен третій школяр захворів на грип

192
У Рівному кожен третій школяр захворів на грип

У Рівному кількість хворих на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ) уже перевищує епідпоріг. Про це заявила завідуюча епідеміологічним відділом міської СЕС Ольга Романчук.

Видео дня

За повідомленням "Рівненської газети", 9 лютого показник захворюваності становив 249 випадків на 100 тисяч населення, при щоденному епідпорозі 128,5 випадки на 100 тисяч. А вже наступного дня - 239,2. Серед хворих - діти до 14 років - 52,8%, та школярі - 30%.

"Оскільки щоденний епідпоріг перевищений, у п’ятницю, 13 лютого, відбудеться спільне оперативне засідання надзвичайної протиепідемічної комісії при міськвиконкомі, де й вирішуватимуть, чи запроваджувати в місті протиепідемічні заходи" - наголосила Ольга Романчук.

Якщо ж у Рівному оголосять епідемію грипу, школярів очікують вимушені канікули.

Нагадаємо, із 2 до 5 лютого у місті Кузнецовськ Рівненської області, захворювання на грип та ГРВІ перевищили пороговий рівень у 1,2 рази. Проведене засідання міської протиепідемічної та протиепізоотичної комісії. На підставі її рішення і розпорядження міського голови з 9 лютого призупинений навчально-виховний процес та введені карантинні заходи в загальноосвітніх закладах Кузнецовська.