newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Від проби Манту постраждали ще 13 школярів

186
Від проби Манту постраждали ще 13 школярів

У Харкові під час обстеження неадекватну реакцію на пробу Манту виявили ще у 13 школярів, повідомив сьогодні віце-мер міста Ігор Шурма.

Видео дня

Як повідомляє Цензор.нет, в понеділок обласна СЕС заявила, що проведення проб Манту припинене, оскільки 13 школярам 28-ї і 76-ї шкіл в Жовтневому районі стало погано після щеплення. Як розповіла головна лікарка другої дитячої лікарні, співробітники якої робили пробу Манту, всього в п'ятницю процедуру пройшли 60 дітей.

Харківським школярам тимчасово перестали робити проби Манту. Таке розпорядження підписала в понеділок Головний державний санітарний лікар області Сергій Савенков – через неадекватну реакцію на щеплення у дітей.

Як розповіла головний лікар другої дитячої лікарні, співробітники якої робили пробу Манту, всього в п'ятницю процедуру пройшли 60 дітей. Тринадцяти з них стало погано: школярі зблідли, скаржилися на головні болі. Вже за годину, говорять лікарі, дітям стало краще.

Говорять, анотація туберкуліну, який проводить харківська фірма «Біолек», допускає подібну реакцію. Але санепідеміологи вирішили припинити щеплення і перевірити якість препарату. Результати обіцяють вже наступного тижня.