newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Батько, що бив своїх дітей, піде під суд

177
Батько, що бив своїх дітей, піде під суд

Прокуратурою Шевченківського району м. Львова порушено кримінальну справу відносно гр.Д. - батька неповнолітніх, який систематично здійснював насильство відносно своїх дітей, за ознаками злочинів, передбачених ст.ст.125, 166 КК України ( умисне легку тілесне ушкодження; злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною що спричинило тяжкі наслідки), - повідомили ZAXID.NET у прес-службі прокуратури Львівської області.

Видео дня

З’ясовано, що вказаний, так званий, "батько" неодноразово завдавав своїм неповнолітнім дітям тілесні ушкодження. Крім того, встановлено, що мати неповнолітніх дітей, інвалід 1 групи і вона не може самостійно пересуватись, а відтак не може захистити законні права та інтереси своїх дітей. Як пояснювали самі діти, батько систематично влаштовував бійки та скандали і щоразу безпричинно їх бив та погрожував вбивством.

Під час прокурорської перевірки з’ясувалось, що вказаний гр.Д. уже неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності за насильство в сім’ї, лише впродовж 2008 року - 8 разів.

По справі проводиться досудове слідство.