newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

СП вимагає від Турчинова пояснень

234
СП вимагає від Турчинова пояснень

Заступник глави Секретаріату Президента України вимагає пояснень від першого віце-прем'єр-міністра Олександра Турчинова щодо його останніх заяв, виголошених 6 лютого на розширеній колегії МВС, в якій він брав участь.

Видео дня

«Без перебільшення громадськість стривожена заявою першого віце-прем'єр-міністра Турчинова, проголошеною на останній колегії МВС в присутності майже сотні керівників центрального апарату і територіальних управлінь МВС, - відзначив Пукшин. - З одного боку, прем'єр на засіданнях уряду запевняє, що все добре, ситуація під повним контролем уряду, а з іншого - громадяни дізнаються із ЗМІ, як перший віце-прем'єр-міністр на закритій нараді зізнається працівникам силового відомства, що Україна знаходиться «в умовах близької трагедії, в умовах військових дій».

Виправдання цієї заяви одним зі спікерів БЮТ «убило наповал» - мовляв, «заява Турчинова не призначалася для преси», відзначив заступник глави Секретаріату.

«Уряд Тимошенко працює за подвійними стандартами і вже заплутався у власних «варіантах правди» про ситуацію в Україні. Одна версія - заготовлена для преси, яка базується на популізмі. Інша - для закритого кола осіб, де реально описується стан речей. Керівництво Кабінету міністрів боїться сказати правду людям, бо це означатиме визнання власної неспроможності», - підкреслив Пукшин.

Враховуючи всі ці обставини, відзначив заступник глави Секретаріату, перший віце-прем'єр повинен пояснити суспільству, проти кого той збирається розвертати вже анонсований «театр військових дій».