newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Саакашвілі не візьмуть в НАТО через Абхазію

336
Саакашвілі не візьмуть в НАТО через Абхазію

Вступ Грузії в НАТО після серпневого конфлікту в осяжній перспективі неможливий. Таку думку висловив постійний представник Росії при НАТО Дмитро Рогозін під час відеомосту «Москва-Брюссель».

Видео дня

«Я взагалі не уявляю, як зараз можна говорити серйозно про інтеграцію Грузії в НАТО. Це неможливо з кількох причин. Перша причина полягає в тому, що немає легального рішення про те, в яких кордонах Грузія повинна увійти до складу НАТО», - сказав Рогозін.

Він відзначив, що коли проводився в Грузії референдум щодо інтеграції до Альянсу, то позиція Абхазії і Південної Осетії була проігнорована.

На його думку, керівництво Грузії не має уяви, в яких кордонах вступати до Альянсу.

«Уявіть, що це будуть кордони, які існують зараз, після того, як визнана Абхазія і Південна Осетія як незалежні держави. У такому разі вийде, що НАТО, приймаючи Грузію в нинішніх кордонах, які утворилися після військових дій в серпні минулого року, повинен буде визнати незалежність Абхазії і Південної Осетії, як це зробили РФ і Нікарагуа», - сказав Рогозін, додавши, що члени Альянсу відмовляються від визнання цих територій.

«Я думаю, це неможливо для Грузії…зараз евроатлантична перспектива пішла в безкінечність», - вважає він.

Окрім цього, він завірив, що Росія не підсилюватиме свою військову присутність в Абхазії і Південній Осетії, якщо отримає гарантії безпеки цих утворень, передає УНІАН.