newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Прибуття "Фаїни" у порт Момбас затримується

195
Прибуття 'Фаїни' у порт Момбас затримується

Через погіршення умов плавання судно «Фаїна» може прибути в кенійський порт Момбаса не раніше першої половини дня 12 лютого.

Видео дня

Як повідомляє прес-служба президента, про це повідомила прес-секретар Президента України Ірина Ванникова,

Відповідно до оперативної інформації, яку постійно отримує Президент України, судно пройшло більшу частину шляху, однак наразі умови плавання у зоні перебування судна дещо погіршилися через вплив океанських течій, у зв`язку з чим прибуття «Фаїни» може відбутися не раніше першої половини дня 12 лютого 2009 року.

За її словами, завершуються підготовчі заходи з прийому екіпажу і судна «Фаїна» у кенійському порту. У супроводі американських військових кораблів зі складу 5-го флоту ВМС США «Фаїна» продовжує рух у напрямку кенійського порту Момбаса.

«Моряки отримали довгоочікувану можливість щоденно спілкуватися зі своїми рідними, що позитивно вплинуло на їхній емоційний настрій», – наголосила прес-секретар.

За її словами, представники української сторони у взаємодії з кенійськими партнерами завершують підготовчі заходи з прийому судна і екіпажу в порту призначення.

Окрім того, з числа досвідчених фахівців відібрано змінний екіпаж «Фаїни», який готовий у визначений час вилетіти в Момбасу для прийняття судна в експлуатацію і проведення ремонтних робіт.