УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Бродський розповів правду про Тимошенко і Лазаренка

153
Бродський розповів правду про Тимошенко і Лазаренка

Юлія Тимошенко безпосередньо причетна до скандальної справи Павла Лазаренка, і тому є документальні підтвердження.

Видео дня

Про це 23 грудня на прес-конференції в УНІАН заявив лідер Партії вільних демократів, кандидат в президенти України Михайло Бродський.

«22 грудня 2008 року Іван Кириленко, найближчий друг Юлії Тимошенко, посилає лист судді Чарльзу Бреєру, який вів справу Лазаренко… Суть листа – прохання помилувати Лазаренко, у результаті чого йому на рік зменшують термін. І тепер Лазаренко залишається сидіти 4 роки», - повідомив Бродський.

Крім того, Бродський повідомив, що Юлія Тимошенко прийняла радикальні заходи по «відмиванню» голови фракції БЮТ:

«13 листопада в УНІАН повинна була відбутися прес-конференція. Але Тимошенко у себе в Кабміні зібрала журналістів і умовила їх не йти на цю прес-конференцію. У результаті Тимошенко надає журналістам інший лист, в якому мовиться, що ситуація з Кириленком – помилка», - повідомив лідер Партії вільних демократів.

Кажучи про свій інтерес в цій справі, Бродський акцентував увагу на тому, щоб дати суспільству повну і достовірну інформацію про варіанти політичного вибору, що надаються йому.

«Люди повинні вибирати, знаючи життя в закуліссі. На сцені артист може зіграти кого завгодно – Жанну д'Арк або Тигрюлю. Але насправді це не Тигрюля, це тигр, з яким не можна залишатися в клітці», - сказав Бродський.

Він відзначив, що Тимошенко і Лазаренко пов'язані справою, де йдеться не про гроші, а про кров. Це - вбивство народного депутата Євгена Щербаня.

«90-і пішли, але їх спадщина залишилася. Смерть безневинних людей повинна бути розкрита, кримінальні справи до цих пір не закриті. Я вважаю, що про цей злочинний зв'язок Тімошенко-Кириленко-Лазаренко всі повинні знати», - сказав Бродський.

Він також повідомив, що будь-яка людина, зайшовши на спеціалізований сайт судової адміністрації США, має можливість ознайомитися з документами у справі Лазаренка за символічну плату у вісім центів за сторінку.

Відзначимо, що «Оглядач» свого часу скористався такою можливістю, одержавши ряд цікавих відомостей відносно зв'язку Тимошенко і Лазаренко. Подробиці читайте в нашій статті «Документ «К».