newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Більше 700 поліцейських загинули в Афганістані з березня

225
Більше 700 поліцейських загинули в Афганістані з березня

Сімсот двадцять поліцейських загинули в Афганістані з початку поточного афганського року (почався 21 березня) в боях із бунтівниками, повідомив у вівторок на прес-конференції в Кабулі прес-секретар МВС Ісламської Республіки Змарай Башарі.

За словами Башарі, в афганській столиці буде побудована «мечеть шахідів», на стінах якої будуть увічнені імена співробітників МВС, загиблих за декілька останніх років у боях із талібами.

Відповідаючи на питання журналістів, Башарі також зазначив, що після того, як відповідальність за забезпечення безпеки в Кабулі від військовослужбовців ISAF перейшла до афганської поліції, МВС Ісламської Республіки запроваджує в життя новий план забезпечення порядку в місті.

Видео дня

Під час спецоперацій, за словами прес-секретаря, на спеціально обладнані стоянки Кабула евакуйовано більше півтори тисячі автомобілів, власники яких не мали на них правильно оформлених документів.

Як передає РИА Новости, наразі афганська столиця нагадує великий укріпрайон. Деякі вулиці перегороджені шлагбаумами та бетонними надовбами, під'їзні шляхи до МВС, МЗС, президентського палацу та готелю «Серена» охороняються блокпостами, посиленими кулеметними гніздами. Парламент обнесений багатометровими бетонними огорожами, через які власне будівлю, де засідають народні обранці, не видно.

Разом із тим, виконуючи вимогу мерії, поліція, незважаючи на протести, почала прибирати такі загороди у деяких районах, де розташовуються будівлі іноземних представництв і дипмісій.