newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Кириленко продовжуватиме дратувати Росію

222
Кириленко продовжуватиме дратувати Росію

Лідер НУ-НС В’ячеслав Кириленко називає недружнім кроком заборону на в’їзд на територію РФ деяких українських політиків і громадських діячів. Про це депутат заявив на прес-конференції у вівторок, коментуючи інформацію про те, що йому, брату президента Петру Ющенку й ще кільком депутатам заборонено в'їзд до Росії, повідомляє УНІАН.

«Я гадаю, що треба дочекатися підтвердження такої інформації. Якщо вона підтвердиться, то це, безумовно, недружній крок», - сказав депутат.

Кириленко також зазначив, що депутати від фракції НУ-НС завжди відстоювали у відносинах з РФ національні інтереси України. «Може, це когось і дратує. Однак ми не звертатимемо на це уваги», - заявив депутат.

На думку депутата, оприлюднений список – це реакція РФ на заборону на в'їзд на територію України деяким російським політикам. «Я не є прихильником заборон, але є прихильником дотримання національного законодавства. Я жодне національне законодавство – ні російське, ні українське – не порушував. Якщо десь, в іншій столиці, ухвалено політичне рішення – це є лише підтвердженням, що прокремлівська більшість в українському парламенті діє, а його господарі ззовні його захищають, забороняючи в'їзд політикам, які їм не бажані», - заявив Кириленко.

Видео дня

Нагадаємо, що РФ заборонила в’їзд на свою територію лідеру НУ-НС Вячеславу Кириленку, брату Президента Петру Ющенку й іншим українським політикам. За словами представників російського МЗС, таке рішення було ухвалено у відповідь на заборону на в'їзд на територію України деяким російським політикам.