Курс євро/долар – вищий за позначку 1,58 долара за євро

180
Курс євро/долар – вищий за позначку 1,58 долара за євро

Курс євро/долар продовжує торгуватися вище за позначку 1,58 долара за євро, проте це підвищення котирувань євро не є стійкою тенденцією, вважає головний економіст управляючої компанії «Фінам Менеджмент»  Олександр Осін.

Видео дня

Обсяг роздрібних продажів у США, згідно з надрукованими вчора даними, в березні цього року. збільшився на 0,2 % за прогнозу, що становив 0 %. Лютневе значення цього показника було переглянуте з підвищенням до -0,4 % проти -0,6 % раніше.

Фактично весь приріст вказаного індикатора минулого місяця був обумовлений збільшенням витрат споживачів на бензин і продукти харчування. Необхідно, втім, відзначити, що збільшення обсягу споживання вказаних груп товарів відбулося після погіршення динаміки їх продажу в лютому цього року. В цілому, аналізуючи динаміку ВВП США в І кварталі поточного року, обсяги роздрібних продажів в Америці є позитивними для котирувань американської валюти.

Тим часом, котирування GBP/USD відновили сьогодні вранці рух до мінімумів 2008 р.

У подібних умовах, на тлі продовження «ослаблення» курсу GBP/USD, поточне підвищення котирувань континентальних європейських валют до долара США не є стійкою тенденцією. Можливо,  найближчими тижнями валютна пара євро/долар відновить зниження у напрямі 1,5200, повідомляє  РИА Новости.