Ющенка не пустять на незалежне тестування у Львові

186
Ющенка не пустять на незалежне тестування у Львові

Наступного вівторка, 22 квітня, на Львівщину приїде Президент України Віктор Ющенко. Як повідомиляє компетентне джерело, це буде одноденна і дуже насичена робоча поїздка. Зараз проводяться підготовчі наради, формується програма перебування.

Видео дня

Основна мета поїздки – проведення засідання Оргкомітету з підготовки до «Євро-2012». Планується, що Президент візьме участь у незалежному тестуванні в ЛНУ ім. Івана Франка, відвідає онкоцентр. Також під час візиту Президент вручить державні нагороди.

Наразі остаточної програми візиту Віктора Ющенка до Львова не складено, проте не виключено, що разом з Президентом України приїде і міністр освіти і науки Іван Вакарчук, повідомляє прес-служба Президента.

Програма перебування Віктора Ющенка на Львівщині стане відомою до кінця тижня.

Проте уже зараз можна сказати, що від одного із пунктів візиту Президенту доведеться відмовитись: у Львівському регіональному центрі оцінювання якості освіти повідомили, що Президент не зможе взяти участь у зовнішньому оцінюванні під час свого візиту у Львів, адже тестування передбачене лише для абітурієнтів, які хочуть вступити у виші цього року, і ні для кого іншого.

«Це виключено, і ми попередили про це Віктора Ющенка», - повідомила директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.

«Тестування є суто для дітей, і Віктор Ющенко не зможе відвідати ані львівські школи, ані зустрітися з дітьми під час тестування, – лише після його закінчення. Адже присутність Президента та його охорони в аудиторії, де проходить тестування, може спричинити зайвий стрес для дітей, тому це неможливо. Він може спостерігати лише ззовні», – зазначила Середяк.

У вівторок, 22 квітня, пройде перше тестування з української мови та літератури на географічному факультеті Львівського національного університету ім. І. Франка.