Мовчати не буду, красти не дам

237
Мовчати не буду, красти не дам

Блок Михайла Бродського «КИЯНИ» йде на вибори до Київради.

Видео дня

Про це в понеділок, 14 квітня, на прес-конференції в Києві повідомив Михайло Бродський.

Він підкреслив, що не балотуватиметься в мери, і переконаний, що єдиний шанс прибрати Черновецького – голосувати за Кличка, оскільки це єдиний прохідний депутат.

Десятого квітня відбулася міжпартійна конференція міських організацій Партії вільних демократів, Партії гуманістів України, на якій було ухвалено рішення про створення Блоку Михайла Бродського «КИЯНИ».

До першої п'ятірки увійшли:

Михайло Бродський;

Юрій Сахно – заступник Парті вільних демократів;

Ростислав Моховиков – начальник виборчого штабу;

Віталій Кащенко – Партія гуманістів України;

Олег Кулик – голова київської міської організації Партії гуманістів України.

Бродський повідомив, що планує зібрати на виборах 5-7% голосів киян. Він визнає, що його Блок не буде більшістю в Київраді, «але наша присутність допоможе блокувати злодійські рішення й не допускати розкрадання міста. Ми не дозволимо, щоб політики, які забрехалися, знову нишком «пиляли» наше місто».

Бродський пообіцяв скасувати всі незаконні землевідведення й повернути їх київській общині. Крім того, він висловив думку про підтримку соціальних виплат, які зараз здійснює чинний мер Черновецький. Але водночас вважає, що він платить мало, і також підкреслив, що соціальні доплати мають здійснюватися з небюджетних коштів, за рахунок продажу землі на аукціонах, а за рахунок бюджету треба будувати дороги, дорожні розв'язки, підземні пішохідні переходи.

Лідер Блоку заявив, що всі, хто прагне потрапити до Київради, заплатили шалені гроші. Зокрема, він каже, що БЮТ продав місця в списку великим бізнесменам, власникам «Великої Кишені», сину нардепа Куровському. «Ціна питання – 5 млн».

Бродський заявив, що список БЮТ формував особисто Богдан Губський, який є найбільшим землемагнатом.

«Губський крутіший за Ахметова втричі. Він (Ахметов) – маленький хлопчик порівняно з Губським».

Бродський пояснив, що Губський скупив величезні території навколо Києва, де має проходити друга кільцева дорога, й тепер за шалені гроші держава в нього перекуповуватиме ці землі.

Бродський закликав киян не виїжджати 25 травня на дачі й прийти проголосувати за Київ.

Читайте на тему:

Ні "цензорам на троні"

Бродський: Пилипишин хоче дебатів? Я готовий!