«Регіонали» виводять свою п'ятірку

258
«Регіонали» виводять свою п'ятірку

Кандидатом у мери від ПР буде Василь Горбаль.

Видео дня

Про це стало відомо сьогодні на конференції київського міського відділення ПР.

Після оголошення кандидатури Горбаля делегати з'їзду із захопленням сприйняли цю новину, кілька хвилин у залі не вщухали овації.

Як повідомив нардеп Дмитро Табачник, позиція лідера партії Віктора Януковича повністю збігається з думкою київської організації делегатів конференції.

Також на конференції було озвучено першу п'ятірку кандидатів у депутати до Київради. До неї увійдуть: Василь Горбаль, Дмитро Табачник, Інна Богословська, Владика Павло (настоятель Києво-Печерської Лаври), Михайло Резнікович (керівник театру російської драми).

Про це сьогодні перед відкриттям 13-ої конференції Київського міського відділення Партії регіонів заявив народний депутат України Василь Горбаль.

Відповідаючи на запитання журналістів щодо включення до списку Павла Владики й раніше поширеної інформації, що він увійде до списку КПУ, Горбаль відповів: «Це була інформація КПУ, а не Владики Павла. Я достатньо відповідально включив його до списку. Отримав від нього згоду. Із такими речами не жартують».

Нардеп висловив думку, що Владико не давав згоду комуністичної партії на включення його до виборчого списку. Також Горбаль зазначив, що ПР має намір збільшити кількість депутатів своєї фракції в Київраді. Він заявив, що принаймні їх не буде менше, ніж фракція зараз.

Нагадаємо, що в нинішньому складі Київради ПР представляє 16 депутатів.

Сьогодні на конференції перебувають, окрім Горбаля, Дмитро Табачник, Інна Богословська, Михайло Макаренко, Ігор Супруненко.

В цілому виборчий список кандидатів у депутати від ПР складається з 120 людей.

Нагадаємо, що Блок Юлії Тимошенко також вже склав першу десятку списку. 11 квітня стала відома перша десятка виборчого списку Блоку Леоніда Черновецького.