Тимошенко просить помолитися за політикум

237
Тимошенко просить помолитися за політикум

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко звернулася до священнослужителів усіх конфесій з проханням відслужити молитву за єдність українського політикуму.

Видео дня

Таке прохання вона висловила сьогодні в ході зустрічі з представниками Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій, передає УНІАН.

«Я від імені уряду, Президента й інших політичних сил хочу звернутися до вас із проханням помолитися за єдність і згоду політикуму країни під час вирішення ключових питань, тому що розбрат – це сьогодні найбільше зло», – сказала Тимошенко.

Вона зазначила, що сьогодні згоди немає «всередині кожної фракції, всередині опозиції, всередині коаліції, зокрема й демократичної».

Прем'єр-міністр попросила відслужити молитву в усіх конфесіях, представлених у складі Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій.

«Я гадаю, що якщо ви не пошепчете й не помолитеся, нічого не буде. Тому я прошу окремо й по всіх конфесіях, тому що кожна фракція – багатоконфесійна, і всі є вашими прихожанами. Давайте наші зусилля об'єднаємо», - сказала прем'єр-міністр.

Нагадаємо, Всеукраїнська рада церков і релігійних організацій була створена в грудні 1996 року як представницький міжконфесійний консультативно-дорадчий орган для об'єднання зусиль з духовного відродження України, координації міжцерковного діалогу й участі в розробці проектів нормативно-правових актів з питань державно-конфесійних відносин.

Зараз до складу Всеукраїнської ради входить 19 церков і релігійних організацій, які охоплюють більше 90% релігійної мережі України.