Європейський інвестбанк готовий інвестувати у Львівщину

195
Європейський інвестбанк готовий інвестувати у Львівщину

Вчора, 10 квітня, у Львівській ОДА т. в. о. голови Львівської ОДА Микола Кміть зустрівся із представником Європейського інвестиційного банку Умберто Делпантою. Під час зустрічі представника Європейського інвестиційного банку ознайомили із стратегічними проектами, які реалізовуватимуться на Львівщині до «Євро-2012», проектом реконструкції Міжнародного державного аеропорту «Львів», проект автобану Краковець-Львів-Броди, також репрезентували проект реконструкції залізничного вузла та колійного господарства Львівщини. За словами Умберто Делпанти, Європейський інвестиційний банк готовий інвестувати проект побудови вузької колії, повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Видео дня

На зустрічі також були присутні перший заступник міського голови Львова Микола Одуха, начальник головного управління економіки Львівської ОДА Михайло Лесів, начальник управління інвестиційної політики та зовнішньоекономічної діяльності Ганна Олексюк, начальник головного управління містобудування, архітектури та просторового розвитку Львівської ОДА Степан Лукашик.

Степан Лукашик детально ознайомив представника Європейського інвестиційного банку зі стратегічними проектами, які реалізовуватимуться на Львівщині до «Євро-2012». Зокрема, він представив проект реконструкції Міжнародного державного аеропорту «Львів», проект автобану Краковець-Львів-Броди. Також було репрезентовано проект реконструкції залізничного вузла та колійного господарства області. Свою чергою Умберто Делпанта повідомив, що у нього уже відбулася розмова із представниками «Укрзалізниці» щодо даного проекту.

Також сторони обговорили можливості фінансування Європейським інвестиційним банком побудови вузької колії.

«Усі проекти є цікавими для Європейського інвестиційного банку, оскільки ми спеціалізуємося на фінансуванні розвитку транспортної системи, на проектах щодо розвитку інфраструктури території, на енергетиці тощо. Особливо привабливим для нас є проект побудови вузької колії. Ми готові інвестувати у нього», – наголосив Умберто Делпанта.

Також т. в. о. голови Львівської ОДА висловив пропозицію представнику Європейського інвестиційного банку щодо можливості побудови автобану у напрямку до м. Чоп. «Ми б могли розглядати ваш банк як партнера при побудові цієї дороги на умовах концесії», – наголосив Микола Кміть.

«Наші дії будуть швидкими та ефективними. Ви можете розраховувати на мою підтримку, я завжди відкритий до конструктивного діалогу», – зазначив Микола Кміть, звертаючись до представника Європейського інвестиційного банку.