Американець відмовився від знайдених 140 тисяч

213
Американець відмовився від знайдених 140 тисяч

40-річний мешканець Лос-Анджелеса, який зав’яз у боргах, добровільно відмовився від повної сумки грошей, випадково знайденої на вулиці.

Видео дня

Елі Естрада після нетривалих роздумів вирішив за краще віддати в руки поліції суму 140 тисяч доларів непоміченими купюрами, повідомляє NEWSru з посиланням на видання «Los Angeles Times».

Як пізніше з'ясувалося, гроші належали Банку Америки й були загублені інкасаторською компанією під час перевезення. Сума призначалася для розподілу в банкоматах міста. У знайденій сумці лежали виключно двадцятидоларові банкноти, відстежити подальший рух яких практично неможливо, на відміну від, наприклад, стодоларових купюр.

Слід зазначити, що Естрада наважився передати гроші поліції навіть незважаючи на той факт, що його невеликий бізнес виявився збитковим, через що американець зав’яз у боргах.

Прес-аташе місцевого відділення поліції заявив, що ніколи раніше не чув про випадки, коли люди добровільно повертали такі значні суми грошей. Власник інкасаторської компанії, також вражений чесністю Естради, винагородив його чеком на суму дві тисячі доларів.