newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Лікарі пропонують заразитися малярією

195
Лікарі пропонують заразитися малярією

Мешканцям американського міста Сієтла пропонують за гроші заразитися малярією, повідомляє fox.

Видео дня

Біомедичний Науково-дослідний інститут Сієтла в співпраці з ініціативою зі створення вакцини проти малярії PATH відкриває новий центр випробування вакцин в південному передмісті міста.

У центрі проводитиметься раннє тестування вакцин, щоб потім лікарі могли працювати лише з тими, які виявилися ефективними. Випробування вакцини малярії вже розпочалося в ще одному місці в США, в Армійському інституті Волтера Ріда в штаті Меріленд, а також проводиться в лабораторіях в Англії та Нідерландах.

Малярія, що поширюється через москітів, вбиває більше мільйона людей щороку, більшість із них діти. За минулі 20 років кількість смертельних випадків у Африці подвоїлася у зв'язку зі стійкістю до існуючих ліків, а також інсектицидів, інформує ФакТnews.

Добровольцям заплатять 2000 доларів і більше за те, що вони дозволять укусити себе малярійному комару. Симптоми зазвичай розвиваються протягом 9-11 днів, після чого добровольців лікуватимуть від малярії. Лікування триватиме три дні.

В аналогічному проекті в Інституті Волтера Ріда, де сотні людей було піддано зараженню вірусом малярії, жодна людина серйозно не захворіла, каже доктор Патрік Даффі, голова програм дослідження малярії Біомедичного Науково-дослідного інституту Сіетла.

Розмір винагороди мав бути схвалений незалежною комісією, перш ніж розпочнуться дослідження. "Це делікатне питання. Винагорода має бути справедливою, але не такою високою, щоб люди казали: "Я не можу втратити такої нагоди", - вважає Даффі.

Добровольці почуватимуть себе не гірше, ніж при звичайному грипі. Вони житимуть у готелі й щодня проходитимуть медичні тести. Вони навіть зможуть виходити на вулицю, тому що лікування розпочнеться, перш ніж вірус стане заразливим.