newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Депутати хочуть знати, про що домовилися прем'єр і "Газпром"

195
Депутати хочуть знати, про що домовилися прем'єр і 'Газпром'

Фракція блоку Литвина наполягає на першочерговому розгляді сьогодні питання про ситуацію на енергетичному ринку й дострокового припинення депутатських повноважень осіб, призначених в інші структури влади. Про це він заявив у ході погоджувальної ради, передає кореспондент «Оглядача».

Видео дня

За його словами, з питання про ситуацію на енергетичному ринку має бути заслухана інформація представників Кабінету Міністрів. Він вважає, що представники уряду повинні ознайомити громадськість із ціновою політикою і заходами, що вживаються для недопущення кризи. «А то виходить, що людей тримають за холопів, і вони нічого не знають», - пояснив В.Литвин.

Крім того, зазначив він, сьогодні має бути припинено депутатські повноваження певних осіб, призначених в інші структури влади. «У такому разі впродовж наступного тижня, який буде непленарним, Центральна виборча комісія зможе зареєструвати нових депутатів, а це дозволить Верховній Раді відновити повноцінну роботу» - зазначив він.

Нагадаємо, що сьогодні після двомісячного простою ВР відновила свою роботу. У ході сьогоднішнього засідання депутати прийняли постанову щодо НАТО й відмовилися включати до порядку денного законопроект про скасування депутатської недоторканності.

У середу "Газпром" відновив поставки газу до України в повному обсязі. Планується, що газові переговори відновляться 11 березня. За словами прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко, уряд наполягатиме на підписанні контракту на постачання газу з "донькою" Газпрому - "Газпромекспортом".