newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

НУ-НС вимагає негайно скасувати недоторканність

246
НУ-НС вимагає негайно скасувати недоторканність

Фракція НУ-НС наполягає на розгляді на сьогоднішньому вечірньому засіданні питання про скасування депутатської недоторканності. Про це, виступаючи з трибуни ВР, заявив лідер фракції В’ячеслав Кириленко.

Видео дня

За його словами, на погоджувальній раді НУНС закликатиме колег по Раді розпочати розгляд життєво важливих для країни питань. «Але почати треба з себе, тому ми наполягаємо, щоб на вечірньому засіданні Верховна Рада розпочала процес внесення змін до статті 80 Конституції щодо скасування депутатської недоторканності», - сказав він.

Кириленко підкреслив, що всі необхідні документи вже готові й процедуру можна розпочинати вже сьогодні й проводити поіменне голосування.

Депутат також наполягає, щоб до порядку денного Ради на четвер було внесено всі законопроекти, які Президент Віктор Ющенко визнач як першочергові.

Нагадаємо, що сьогодні після двомісячної перерви Рада відновила свою роботу. Депутати, зокрема, прийняли постанову про особливості приєднання України до НАТО. Згідно з документом, Україна стане членом Альянсу лише після проведення референдуму.