newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Пробник єдиної партії на базі НУНС створять у Львові

171
Пробник єдиної партії на базі НУНС створять у Львові

Протягом найближчого місяця у Сихівському районі Львова буде створено експериментальне політичне утворення на базі політичних партій, що входять до блоку «Наша Україна». Це об’єднання на низовому рівні має стати прототипом нової партії, що мала б постати на базі політичного блоку «Наша Україна». Про це, 6 березня, під час прес-конференції повідомив керівник виконкому ЛОО НСНУ, член політради НСНУ Ігор Стефанишин, повідомляє ZIK.

Видео дня

За його словами, з ініціативою створення політичного об’єднання виступила конференція Сихівської районної організації НСНУ. На думку Ігоря Стефанишина, очолити нове політичне утворення найбільші шанси мають керівник Сихівської районної організації НСНУ, голова фракції «Наша Україна» у Львівській міській раді Василь Трач та голова Сихівської районної організації НРУ, депутат Львівської обласної ради Іван Рудницький.

Як зазначив Ігор Стефанишин, створення нового політичного утворення не матиме жодних правових наслідків і буде спробою львівських політиків показати усій Україні приклад, як треба об’єднуватися.