newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Дитячі суміші можуть "заразити" дитину менінгітом

552
Дитячі суміші можуть 'заразити' дитину менінгітом

Дитячі суміші небезпечні для здоров'я. Виробники сумішей для дитячого харчування піддають дітей небезпеці виникнення важких хвороб, таких як менінгіт, пише сьогодні Daily Telegraph із посиланням на дослідження, проведене Національним фондом дітонародження (National Childbirth Trust).

Видео дня

Основна причина виникнення хвороб — неправильні й суперечливі інструкції з використання сумішей, які часто суперечать інструкціям з безпеки дитячих сумішей, схваленими ВООЗ (World Health Organisation) та Агенством з харчових стандартів (UK Food Standards Agency). Суміш у вигляді порошку не стерильна й може містити в собі небезпечні бактерії, тому використання не кип'яченої або недостатньо охолодженої води може призвести в важких наслідків для дитини. Крім того, вже розбавлена суміш має бути використана негайно, повідомляє Newsland.

Ще одна причина, з якої багато сумішей можуть не підійти дитині, — несприйняття білка коров'ячого молока, яка є однією з найпоширеніших алергій у дітей. Як повідомляє агентство Reuters, італійським вченим з університету Трієста (University of Trieste) вдалося віднайти ефективний спосіб боротьби з алергією на коров'яче молоко. Виявляється, організм можна привчити до білка, який викликає алергічну реакцію, за допомогою регулярного вживання молока в незначних кількостях і поступового збільшення дози.

Користь грудного вигодовування для дітей першого року життя й далі добре відома. У дітей, які перебувають на грудному вигодовуванні, рідше зустрічаються інфекційні захворювання шлунку, кишечника й вух, проблеми з травленням, шкірні хвороби й алергії. У таких дітей нижчий ризик високого кров'яного тиску, діабету й ожиріння.

Недавно було встановлено, що грудне вигодовування також сприяє кращому розумовому розвитку.