newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Регіони здивували НУ-НС

159
Регіони здивували НУ-НС

Лідер фракції «Наша Україна – Народна самооборона» В’ячеслав Кириленко заявив, що його політична сила була здивована заявою Віктора Януковича, бо НУ-НС неодноразово стверджувала, що готова до компромісу в питаннях НАТО. Про це повідомляє кореспондент "Обозревателя".

Видео дня

«Ми не розуміємо сенс політичної заяви, яка кличе народ на барикади, адже ще на минулому тижні ми запропонували Партії регіонів компромісне рішення», - заявив Кириленко. Він зачитав текст цієї компромісної постанови. В компромісній постанові йдеться про те, що рішення про вступ до НАТО приймається лише за наслідками референдуму. Згідно цієї постанови, голова ВР мусить повідомити про це рішення Ради Генсека НАТО.

За словами Кириленка, це той компроміс, на який була готова більшість. «Однак опозицію не цікавить питання НАТО. Їх мета – це зміна формату коаліції та розхитування ситуації в державі», - заявив Кириленко.

Він запропонував коаліції чесно і прямо повідомити, чого вони хочуть насправді – чи переформатування коаліції, чи позачергових виборів. Кириленко зауважив, що НУ-НС не зацікавлена в позачергових виборах і готова надалі продовжувати шукати компроміс.