УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

НУ-НС впіймали "регіоналів" на брехні

237
НУ-НС впіймали 'регіоналів' на брехні

Опозиція не має наміру скасовувати ні депутатську, ні президентську недоторканність. Про це заявив лідер фракції НУ-НС В’ячеслав Кириленко, повідомляє прес-служба блоку.

Видео дня

За його словами, ПР лише спекулює на цій проблемі. «Опозиція насправді не збирається скасовувати депутатську недоторканність. Вони також не збираються скасовувати недоторканність Президента, хоч на цій темі спекулюють», - заявив він.

В.Кириленко зазначив, що в законопроекті, внесеному опозицією, немає жодної згадки про скасування недоторканності суддів. Він зазначив, що законопроект опозиції, по суті, зберігає депутатську недоторканність у повному обсязі.

Депутат підкреслив, що коаліція наполягатиме, щоб парламент розглянув питання про скасування недоторканності. «Справа в тому, - зазначив він, - що гасла про скасування депутатської недоторканності під час виборчої кампанії підтримували всі політичні сили, які сьогодні представлені в парламенті. Цю ініціативу Президента Ющенка підтримала наша політична сила. Але і ПР, і КПУ, і Блок Литвина теж обіцяли підтримати ініціативу Президента й скасувати недоторканність», - сказав В.Кириленко.

Як повідомляв «Оглядач», 6 і 7 березня ВР провалила законопроекти про скасування депутатської недоторканності. Водночас народний депутат від ПР Ганна Герман заявила, що партія проголосує за законопроект про скасування недоторканності представників усіх гілок влади.