УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

ЦВК - БЮТ: Нічого особистого, усі живі люди

267
ЦВК - БЮТ: Нічого особистого, усі живі люди

Відсутність окремих членів ЦВК на роботі зумовлена об'єктивними причинами - хворобою. Про це повідомив член ЦВК Михайло Охендовський, повідомляє РБК - Украина.

Видео дня

За його словами, члени ЦВК – живі люди. «Причини відсутності окремих колег сьогодні на роботі мають не менш об'єктивний характер, аніж причини відсутності окремих суддів Конституційного Суду на роботі в КС. Усі ми є живими людьми, всі ми можемо хворіти. Я спілкуюся з колегами й знаю, що, справді, на роботі немає тих, кому перешкоджає стан здоров'я бути тут», - сказав Охендовський.

Член ЦВК сумнівається, що «сердечні» зможуть змінити склад ЦВК. "Така ймовірність є нульовою, оскільки ми розуміємо, що згідно із законом про ЦВК, можливо ставити питання про зміну всього складу ЦВК (а для цього необхідно, щоб Президент вніс відповідне подання до парламенту, й ВР проголосувала 300 голосами за таке подання), також можна ставити питання про дострокове припинення повноважень тих чи інших членів ЦВК за передбачених законом підстав. Але для цього також необхідне подання Президента й 226 голосів у ВР. Імовірність політичної волі Президента й депутатів, на мою думку, нульова", - сказав він.

Водночас Охендовський зазначив, що для ЦВК була б ідеальною ситуація, якби окружний адміністративний суд м. Києва зобов'язав комісію зареєструвати нових депутатів від БЮТу.

Як повідомляв "Оглядач", 11 і 12 березня засідання ЦВК було зірвано через відсутність кворуму.