УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

У БЮТі знають, хто винен в інфляції

207
У БЮТі знають, хто винен в інфляції

У БЮТ стверджують, що Партія регіонів готує широкомасштабну спеціальну дезінформаційну кампанію, скеровану на роздмухування інфляційних процесів, на яку планується витратити десятки мільйонів доларів, повідомляє прес-служба блоку.

Видео дня

За ці гроші політтехнологи Партії регіонів пропонують цілий серіал із "рекламних роликів", які б масово розміщувались на основних телеканалах країни. В телероликах подаватимуться перебільшені твердження щодо інфляційних процесів, а, за одним із сценаріїв, взагалі міститимуться заклики скуповувати харчі та інші товари повсякденного вжитку.

Уряд Юлії Тимошенко готовий сприймати будь-яку критику (а особливо буде вдячний за конструктивну), яка йде від суспільства, експертного середовища. Разом із тим він не збирається вислуховувати звинувачення від Віктора Януковича та його колег, які, будучи при владі, проґавили стрибок цін. Свій перший інфляційний рекорд десятиліття Янукович поставив в 2004 році, а минулого року перевершив сам себе і залишив країну з інфляцією в 16,6%. Більше того: темпи інфляції четвертого кварталу в річному вимірі сягнули 30%.