УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

БЮТ зайнявся рейдерством?

192
БЮТ зайнявся рейдерством?

Голова тимчасової слідчої комісії про розслідування діяльності київської влади Микола Томенко вважає реакцію мера Києва Леоніда Черновецького на створення комісії "трохи нервовою".

Видео дня

Як повідомляє прес-служба Томенка, він попросив київську міську владу не турбуватися, оскільки комісія діятиме відповідно до чинного законодавства.

"Дуже політично сміливо з боку київської влади, до якої специфічне ставлення не лише у Верховній Раді, а й у киян, до категорії "політичних рейдерів" віднести голову ВР Арсенія Яценюка, Петра Ющенка з "Нашої України - Народної самооборони", 61 представник якої проголосував за постанову про створення ТСК, 27 комуністів на чолі з Петром Симоненком і Адамом Мартинюком, 8 представників Блоку Литвина, серед яких Сергій Гриневецький і Катерина Ващук тощо", - вважає голова комісії.

Томенко нагадав, що на відміну від багатьох інших ТСК, ця комісія не є інструментом опозиції або влади, а представляє позицію Верховної Ради, оскільки за необхідність її створення проголосувало 248 народних депутатів, які представляють усі фракції парламенту.