Примите участие
в розыгрыше
двух билетов на концерт группы «Антитіла» Участвовать
Приз
Конкурс
БлогиМир

/Новости политики

Радіозавод "Оріон" пустять з молотка

256

18 лютого 2008 року - останній день прийому заяв для участі в аукціоні з продажу пакету акцій ВАТ “Тернопільський радіозавод “Оріон”, - повідомляє ЗІК з посиланням на прес-службу регіонального відділення Фонду державного майна України в Тернопільській області/

Проведення конкурсу заплановано на 26 лютого 2008 року. Пакет акцій цього підприємства пропонувався до продажу уже декілька разів, проте покупців не було.

Привабливість об’єкта на сьогодні зросла. Зокрема, якщо у 2006 році прибуток ВАТ “ТРЗ “Оріон” становив лише 10 тисяч гривень, то 2007 рік підприємство закінчило із значно кращими результатами - прибуток перевищив 350 тисяч гривень.

Статутний капітал ВАТ “ТРЗ “Оріон” - 25 мільйонів 888 тисяч гривень. На даний час на підприємстві понад 900 працюючих. Площа земельної ділянки у Тернополі, де розташований ВАТ - 15 га. Крім того, радіозавод має дві філії: Зборівську - “Тонар” площею 3 га та Великоглибочецьку (Тернопільський район) - “Озон”, у розпорядженні якої - 4,6 га землі.

Державна частка у статутному капіталі ВАТ “Оріон”, яке займається виробництвом апаратури для запису, відтворювання звуку та зображення, становить 96,13%, а початкова вартість пакета - 31 мільйон 525 тисяч 758 грн. Номінальна вартість однієї акції - 0,25 грн. Крок, за яким здійснюватиметься збільшення ціни за пакет акцій під час торгів “з голосу”, не менше 10%.

Відповідно до фіксованих умов конкурсу, покупець пакету акцій зобов’язаний протягом 5 років з моменту укладення договору купівлі-продажу дотримуватися тих видів економічної діяльності та номенклатури, які були на дату підписання договору купівлі-продажу пакета акцій, забезпечувати зростання обсягів виробництва, у тому числі й за рахунок розширення випуску нових видів продукції, сплачувати податки і обов’язкові платежі у повному обсязі, забезпечувати беззбиткову діяльність ВАТ.

Новому власнику необхідно буде налагодити та освоїти випуск сучасних видів продукції й надання послуг; впроваджувати прогресивні технології, механізацію та автоматизацію виробництва, профінансувати розробку і впровадження у виробництво новітньої системи радіозв’язку для потреб силових структур та галузей народного господарства у сумі не менше 8,5 млн грн протягом двох років.

На технічну реконструкцію виробництва необхідно буде затратити не менше 15 млн грн протягом двох років, при цьому забезпечуючи економію матеріалів, палива та електроенергії.

Значні зобов’язання передбачені перед покупцем і в соціальній сфері, серед яких чи не найголовнішими є: збереження робочих місць протягом 6 місяців із дня переходу права власності на пакет акцій, регулярна виплата заробітної плати та не допущення заборгованості, створення нових робочих місць та безпечних умов праці, утримання об’єктів соціально-побутового призначення, забезпечення виконання умов колективного договору та галузевої угоди.

Подписывайся на наш Telegram. Получай только самое важное!

Блоги / мнения