newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Керівництво України написало листа до МВФ

273
Керівництво України написало листа до МВФ

Вище керівництво України розраховує на співпрацю з МВФ щодо стабілізації ситуації в країні.

Видео дня

Як пише УНІАН, про це йдеться в листі Президента України Віктора Ющенка та прем`єр-міністр України Юлії Тимошенко директору-розпоряднику Міжнародного валютного фонду Домініку Стросс-Кану, текст якого оприлюднило Офіційне інтернет-представництво глави держави.

В листі перші особи України засвідчили свою повагу та висловили вітання Стросс-Кану з нагоди Нового, 2009 року.

Водночас у листі повідомляється, що ситуація в Україні залишається складною і що Президент України, уряд та Національний банк докладають усіх зусиль для її стабілізації.

“Разом з тим Верховною Радою України прийнято 26 грудня 2008 р. Закон про Державний бюджет України на 2009 рік, в якому не повною мірою вдалося відтворити окремі показники економічної програми, підтриманої МВФ”, - зазначають Президент та прем’єр-міністр України.

Зі свого боку керівники держави запевняють: “Ми налаштовані на рішучі заходи щодо забезпечення виконання програми, включаючи і коригування показників бюджету, в тому числі тих, що стосуються пенсійної реформи та політики доходів населення”.

“Розраховуємо на спільну плідну роботу з напрацювання у період перебування в Україні місії Міжнародного валютного фонду у січні 2009 р. узгоджених заходів щодо стабілізації ситуації”, - говориться в листі до директора-розпорядника МВФ.