30-річна львів'янка померла через недбалість лікарів

192
30-річна львів'янка померла через недбалість лікарів

29 грудня на ім’я прокурора Львова з відповідним депутатським запитом звернувся депутат Львівської міської ради, заступник голови ЛМО УНП Михайло Баляс. Причиною запиту стало звернення одного з мешканців Львова з проханням притягнути до відповідальності лікарів першого гінекологічного відділення Львівської міської клінічної лікарні медичної допомоги за нефаховість, яка спричинила смерть його тридцятирічної дружини Любові Гук.

Видео дня

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської організації УНП.

Як засвідчує витяг з медичної картки загиблої, в лікарню її було прийнято 1 грудня 2008 року з діагнозом "кіста лівого яйника та правобічний гідросальпінкс", а після трьох оперативних втручань жінка померла. У свідоцтві про смерть вказано, що безпосередньою причиною смерті є перитоніт, а основною ж причиною смерті є перфорація товстої кишки.

Свідоцтво про смерть Любові Гук було отримано з величезними труднощами та вимогою до чоловіка потерпілої підписатись у свідоцтві з незаповненими графами щодо причини смерті.

Викладені факти та разюча різниця між діагнозом, з яким Любов Гук потрапила до лікарні 1 грудня 2008 року і причинами її смерті 19 грудня 2008 року, викликають у її чоловіка підозри в тому, що причиною смерті жінки могла стати недбалість лікарів під час проведення операцій, що може кваліфікуватись за статтями 136, 139, 140 ККУ.

Депутат Михайло Баляс просить провести заходи прокурорського реагування щодо перевірки наведених фактів з метою можливого притягнення до відповідальності винних осіб.