Ющенко відмовився від допомоги Чорноморського флоту

177
Ющенко відмовився від допомоги Чорноморського флоту

Президент України Віктор Ющенко подякував своєму російському колезі Дмитру Медведєву за пропозицію допомоги підрозділів Чорноморського флоту Росії при розборі завалів у будинку в Євпаторії, але відповів, що в ній немає необхідності.

Видео дня

Як передає УНІАН, відповідаючи на запитання журналістів, чи прийме Україна запропоновану російським Президентом допомогу, Ющенко відповів, що «ми вдячні за кожен добрий жест».

При цьому Президент зазначив, що на місці трагедії зараз працює близько 600 співробітників МНС, представників Міноборони, медиків та інших фахівців.

«Тут немає необхідності, проблем професійних, або ресурсів, або техніки, устаткування. 90% (завалів) потрібно перебирати руками», - зазначив Президент.

За його словами, в найближчі години розбір завалів планується закінчити, й тоді Україна одержить остаточні цифри загиблих внаслідок вибуху в Євпаторії.

Ющенко ще раз зазначив, що він як глава Української держави від імені країни висловлює подяку всім тим, хто пропонує допомогу Україні й співчуває разом із нею.