УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Тимошенко сплутала нового Президента США із спортсменом

222
Тимошенко сплутала нового Президента США із спортсменом

Прем‘єр-міністр України Юлія Тимошенко привітала Барака Обаму з перемогою на виборах Президента США, пише УНІАН з посиланням на прес-службу Кабміну.

“Ваша перемога є натхненням для нас. Те, що здавалося неможливим, стає можливим”, - процитувала Тимошенко одну з спортивних реклам у телеграмі на адресу Обами.

Прем‘єр-міністр України переконана, що лідерство та натхнення, які продемонструє новий Президент США, можуть змінити світ на краще.

“Ви починаєте роботу на цій посаді у нелегкий для всього світу час, але ваш талант лідера, я не сумніваюсь, є саме тим, що потрібно зараз”, - зазначила Тимошенко.

Нагадаємо, голосування на виборах Президента США офіційно закінчилося о 8.00 за київським часом, коли закрилися виборчі дільниці у штаті Аляска.

Ще до закінчення голосування дані динаміки підрахунку голосів на виборчих дільницях в інших штатах, а також екзит-поли засвідчили, що 44-м Президентом США обрано сенатора-демократа Барака Обаму.

Остаточно нового Президента США буде обрано 15 грудня 2008 року, коли відбудеться засідання Колегії вибірників. Інавгурація нового Президента США має відбутися 20 січня 2009 року.