newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Польща знову коситься на Німеччину в питаннях Євро-2012

180
Польща знову коситься на Німеччину в питаннях Євро-2012

Новий президент Федерації футболу Польщі Гжегош Лято назвав Німеччину можливим потенційним співорганізатором у проведенні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Як повідомляє «Німецька хвиля», з такою заявою він виступив через кілька годин після свого обрання на посаду президента федерації. Лято сказав, що Польща в кожному разі виконає свої обіцянки.

«Але якщо Україна цього не зробить, тоді ми можемо провести турнір разом з Німеччиною», - додав він.

У той час, як Польща, вибравши нове керівництво національної футбольної федерації, припинила суперечки з ФІФА навколо питання про політичне втручання в спорт, з України надійшло повідомлення, що через міжнародну фінансову кризу на 80% об'єктів, пов'язаних з майбутньою європейською першістю, будівництво зупинилося.

Видео дня

Німецький футбольний союз дотепер категорично відхиляв можливість узяти на себе проведення Євро-2012 й висловлював довіру обом організаторам першості.

Як повідомлялося раніше, наприкінці вересня уряд Польщі усунув з посади керівництво Федерації футболу Польщі через звинувачення в корупції. Тим часом, правила УЄФА й ФІФА забороняють будь-яке державне втручання в діяльність національних федерацій, тому УЄФА застерегла владу Польщі, що вона ризикує втратити право на проведення Євро-2012, якщо до понеділка, 6 жовтня, не відновить керівництво своєї футбольної федерації.

6 жовтня уряд Польщі, ФІФА і УЄФА досягли згоди щодо шляхів виходу з конфліктної ситуації в польському футболі. Сторони, зокрема, домовилися створити незалежний виборчий комітет (Independent Electoral Committee) для підготовки й проведення перевиборів президента Федерації футболу Польщі (ФФП).

Польський уряд підтвердив готовність до врегулювання суперечки на принципах ФІФА щодо невтручання влади в діяльність національної футбольної асоціації.