newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

На заході України реконструйовано найбільший пункт пропуску

234
На заході України реконструйовано найбільший пункт пропуску

На українсько-польському кордоні після реконструкції відкрито один з найбільших пунктів пропуску „Рава-Руська-Гребене”. Розбудову пункту було здійснено за підтримки Європейського Союзу, повідомляє "Німецька Хвиля".

Видео дня

Після розбудови пропускна здатність цього пункту пропуску збільшилась у два рази і становить понад три тисячі легкових автомобілів, 250 вантажівок та сто автобусів впродовж доби. За словами керівника програм зовнішньої допомоги Європейської комісії Лаури Гараньяні, виконано основне завдання проекту - люди не очікуватимуть у довгих чергах, бо зросла пропускна здатність і водночас посилено безпеку кордону з ЄС. Адже у рамках проекту також закуплено відповідне обладнання для огляду вантажів.

На реконструкцію пункту пропуску „Рава-Руська-Гребене” Євросоюз виділив 8,5 мільйонів євро. Єврокомісія паралельно втілює ще два аналогічних проекти у пунктах пропуску „Ужгород” та „Ягодин”.

Вже до 2011 року уряд планує відкрити ще три нових пункти на українсько-польському кордоні „Грушів-Будоміж”, „Мшанець-Бистре” та „Нижанковичі-Мальховіце”, заявив заступник голови Держмитслужби України Тарас Козак:

„Це тяжкі пункти пропуску. Львівська область гориста місцевість, інфраструктура не підготовлена, треба буде будувати багато мостів, доріг”. Проектні роботи вже розпочато, пункти матимуть міжнародний статус.