newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Прем'єр закликає "вгамувати соціальні апетити"

192
Прем'єр закликає 'вгамувати соціальні апетити'

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко вважає за необхідне «вгамувати соціальні апетити й поставити дуже жорсткий режим економії» для того, щоб сприяти швидкому подоланню економічної кризи. Другим необхідним для цього заходом Тимошенко вважає "капіталізацію банків за допомогою зовнішніх позик і підконтрольності державі".

Видео дня

Про це вона сказала сьогодні на зустрічі з представниками економічної еліти країни, на якій в цілому було близько трьох десятків запрошених, серед яких Петро Порошенко, Сергій Тигипко, Сергій Буряк, Олександр Морозов, Сергій Мазепа, Ігор Юшко, Віктор Лисицький, профільні члени Кабміну.

Звертаючись до аудиторії, Тимошенко повідомила, що РБ вже напрацювала низку пропозицій, які сприяють подоланню кризи, а також перелік можливих заходів Тимошекно привезла з собою із Брюсселя, де вони звучали на саміті Європейської народної партії. «Я хочу сказати, що сьогодні ми розпочали переговори з Міжнародним валютним фондом, для того щоб Україна могла отримати зовнішню допомогу, причому достатньо швидко, протягом 2 тижнів», - поінформувала вона.

У зв'язку з цим Тимошенко закликала економістів обговорити наявні пропозиції, щоб вийти на узгоджену позицію. Яка у свою чергу буде викладена в законопроекті, запропонованому найближчим часом ВР. Раніше таких законопроектів було 49, тепер з «вибраного» сформовано один.

Аналізуючи ситуацію, прем'єр підкреслила: аналогія з кризою 20-х років не доречна, сьогодні все значно серйозніше. При цьому вона додала: «В України є всі шанси вийти з кризи з мінімальними втратами».

Нагадаємо, вчора прем'єр заявила про свій намір провести консультації з економічною елітою країни.