newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Підірвано поліцейський патруль, 12 загиблих

300
Підірвано поліцейський патруль, 12 загиблих

Бойовики-маоїсти в охопленому заколотом штаті Чхаттісгарх на сході Індії підірвали на фугасі поліцейський патруль, загинуло 12 бійців спецназу, передає РІА Новости.

Видео дня

Ще десятеро співробітників Сил поліції центрального резерву отримали поранення й були госпіталізовані. Двоє з них перебуває у вкрай важкому стані. У відповідь вогнем було знищено двох бойовиків, повідомив представник місцевої поліції Карімуддін.

За його даними, напад відбувся на півдні штату в адміністративному окрузі Біджапур, де бойовики забороненої Компартії Індії (маоїстів) найбільш активні.

Маоїсти оголосили своєю метою "звільнення сільської бідності від гніту капіталістів". Вони орудують у лісах на сході та півночі Індії, влаштовують диверсії та вилазки проти співробітників правоохоронних органів.

Деякі віддалені райони перебувають під повним контролем бойовиків, які прагнуть створити непідконтрольний офіційній владі "червоний коридор" від Непалу до південної Індії.

За даними індійських спецслужб, маоїсти мають намір поширити свою підривну діяльність й на міста. Уряд Індії оголосив їх однією з головних загроз національній безпеці.