newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

"Регіони" охрестили заклик прем'єра прозрінням банкрота

159
'Регіони' охрестили заклик прем'єра прозрінням банкрота

У Партії регіонів розцінюють заклик прем'єр-міністра Юлії Тимошенко до об'єднання як спробу зняти із себе відповідальність за банкрутство країни.

Видео дня

Про це йдеться в заяві Партії регіонів, переданій прес-службою партії.

У документі наголошується, що “ще в липні Партія регіонів подала уряду Тимошенко план виведення країни з кризи, ознаки якої було чітко видно вже тоді”.

“Опозиційний уряд вимагав, щоб Тимошенко припинила популістську політику, тому що це призведе до банкрутства економіки”, - зазначають автори заяви й додають: “Ми наполягали на тому, що уряд має негайно вжити заходів, створити стабілізаційний фонд і захистити громадян від тих викликів, перед якими поставив державу непрофесіоналізм популістської команди й перед якими Україна опиниться восени”.

“Однак, - ідеться в заяві, - з боку Тимошенко не було не лише ніякого реагування на вимоги опозиції. Більше того, Юлія Тимошенко весь час заколисувала суспільство своїми запевненнями в тому, що економіка в «абсолютно чудовому стані», що «в нас збільшуються зарплати, зростає виробництво, подолано інфляцію».

“Натомість за вікном прем'єрського кабінету життя показувало зовсім іншу картину – ціни непомірно зростали на всі без виключення товари й послуги, на ліки, на енергоносії. Почало зупинятися виробництва й зростати безробіття. Плюс до всього людей двічі обікрала влада, спекулюючи валютою, а зараз і взагалі припинивши видавати гроші з депозитних рахунків населення”, - констатують у Партії регіонів.

За їх словами, “навіть така картина не завадила Тимошенко ще минулого четверга запевнити громадян, що «в Україні кризи немає».

«Прозріла Юлія Тимошенко через два дні після своєї заяви, в неділю, оскільки зрозуміла, що треба терміново списати на когось провали її уряду. Вірна своєму стилю, вона й тут спробувала перекласти відповідальність на інші плечі – і поставила всіх перед фактом: збираю лідерів у себе в понеділок – об'єднуватимемося для порятунку України, оголосила Юлія Тимошенко. При цьому вона не подала жодного плану, програми порятунку України. Єдиний її план – Тимошенко при владі. Більше рецептів на подолання кризи в Юлії Володимирівни немає”, - вважають у Партії регіонів.

«Зняти із себе відповідальність за банкрутство країни, до якого призвела політика популізму, – ось головна і єдина мета заклику Тимошенко до об'єднання. Як сказав свого часу один італійський політик, «тримається за прем'єрське крісло, як п'яний за стовп», - ідеться в заяві.