УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Президент зробить Медведька генпрокурором. Мороз - за

687
Президент зробить Медведька генпрокурором. Мороз - за

Мороз назвал Медведько единственным легитимным

Александр Медведько – единственный легитимный кандидат из всех ныне имеющихся на пост Генпрокурора, считает Александр Мороз. Медведько легитимен потому, что в свое время парламент проголосовал за его назначение на пост руководителя ГПУ. «Это единственная кандидатура, которая не требует согласования в парламенте», - сказал Мороз в пятницу.

Ситуацию, сложившуюся вокруг Святослава Пискуна, как он надеется, решит суд. То, что касается Медведько, Мороз назвал «самым простым вариантом».

Виктор Янукович также сообщил, что Президент согласился с тем, что легитимным прокурором является Александр Медведько.

Сьогодні Президент України Віктор Ющенко має прийняти рішення щодо поновлення Олександра Медведька на посаді генерального прокурора.

Як передає кореспондент УНІАН, про це сказав прем’єр-міністр України Віктор Янукович під час зустрічі з представниками дипломатичних місій, акредитованими в Україні.

фото PHL

За його словами, виконувати спільну заяву мають обидві сторони. В.Янукович зазначив: «Для нас важливе і принципове повернення у правове поле і розблокування роботи Генеральної прокуратури». «Єдиний легітимний законний генеральний прокурор – це пан Медведько», - сказав В.Янукович.

За його словами, у нього з Президентом України «відбулась дискусія на цю тему, і він (В.Ющенко) погодився з цим». «Наскільки мені відомо, він уже підписав необхідні укази, щоб повернутися у правове поле», - зазначив В.Янукович.

За словами прем’єра, очікується, що ці укази будуть оприлюднені сьогодні.

jНагадаємо, вчора Піскуна звільнили, а внутрішні війська повернули Президенту