Рудьковський натякає, що Президент – «бальной»

Рудьковський натякає, що Президент – «бальной»

Міністр транспорту та зв’язку Микола Рудьковський співчуває Президенту, який вкотре вдався до неадекватних заяв, компрометуючих статус Глави держави.

Видео дня

На відміну від заяв Президента, попередні версії Міністерства транспорту і зв’язку щодо останніх інцидентів ґрунтуються на офіційних висновках відповідних компетентних служб.

«Президент призначав на посаду моїх попередників, які зараз консультують його з транспортних питань. На жаль, за час перебування на посаді вони жодного кілометру рейок не відремонтували, жодного нового вагону не купили, а якісна дорога була побудована одна - до Хоружівки. Виходячи з їх нових посад, у мене складається враження, що критеріями ефективної роботи Міністра транспорту та зв’язку для Президента - це кількість відчужених об’єктів державної власності, прихованої приватизації тощо», - прокоментував заяву Президента Міністр.

«Звичайно, таким критеріям я навіть близько не відповідаю», - відзначає Микола Рудьковський.

«Після гучного скандалу з проголошенням незаконних указів Президент починає використовувати будь-які події в державі, що відволікають увагу від його неправових дій», - йдеться в заяві, оприлюдненій прес-службою Міністерства транспорту.

Нагадаємо, двома годинами раніше Віктор Ющенко на прес-конференції у Вінниці заявив, що теракти на залізниці – наслідок того, що міністр транспорту надто активно захопився політичною діяльністю, і ходить на не роботу, а на майдан. Ющенко дав зрозуміти, що після таких НП міністр має подати у відставку.

Протягом тижня в Україні сталося одразу дві надзвичайні події, про які писав "Обозреватель" - аварію «Столичного експресу» та вибух газопроводу «Уренгой-Ужгород».