Лавринович допоміг Бродському позбутися "Яблука"

573
Лавринович допоміг Бродському позбутися 'Яблука'

Політична партія «Яблуко» офіційно змінила назву. Згідно з повідомленням Міністерства юстиції України, на підставі рішень ІІІ етапу VІІІ з’їзду Політичної партії „Яблуко” від 25 березня 2007 року назву „Політична партія „Яблуко” змінено на „Партія Вільних Демократів”. Мін’юст вніс відповідний запис до Реєстру політичних партій, а Партії Вільних Демократів видане нове свідоцтво, інформує прес-служба партії.

Видео дня

Прес-служба нагадує, що Політична партія "Яблуко” була зареєстрована Міністерством юстиції 2 листопада 1999 року та внесена до Реєстру політичних партій під № 59.

Керівником Партії Вільних Демократів є депутат Київради Михайло Бродський. Членами партії є також народні депутати Дмитро Видрін, Олексій Данілов, Сергій Потімков, Володимир Курінний.

До представників ЗМІ велике прохання при згадуванні прізвищ цих політиків підписувати та титрувати їх саме, як членів Партії Вільних Демократів.

Прес-служба партії також переконливо просить при перекладі назви «Партія Вільних Демократів» на російську мову слово «вільні», як ім'я власне, не перекладати на «свободные». Абревіатура Партії вільних демократів, відповідно, ПВД, як українською, так і російською мовами.

Після президентських виборів 2005 року партія "Яблуко" за ініціативи її лідера Михайла Бродського ухвалила рішення про розпуск партії, а її членам було рекомендовано влитися в партію "Батьківщина".

В грудні 2007 року другий етап VIII з'їзду "Яблука" ухвалив рішення про припинення ліквідації партії, а третій етап у березні 2007 року перейменував "Яблуко" в Партію вільних демократів.

Лідер ПДВ Михайло Бродський протягом останніх місяців виступив з низкою різхких критичних заяв на адресу Юлїї Тимошенко. Зокрема, минулого місяця він звинуватив її у спробі підкупити двох суддів Конституційного Суду, а 17 травня - у небажанні припинити незаконні, на думку Бродського, оборудки Богдана Губського.