newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Бродський присягає, що Тимошенко сама носила гній в КС

468
Бродський присягає, що Тимошенко сама носила гній в КС

фото Виктор Арнаутов/ОБОЗРеалізація плану лідерки БЮТ щодо можливості проведення виборів без участі Партії регіонів означала б територіальний розкол України, оскільки поставила б за межі політичного процесу переважну більшість виборців Східної та Південної України», - заявив лідер Партії вільних демократів, депутат Київради Михайло Бродський, повідомляє його прес-служба.

Видео дня

Заява Юлії Тимошенко про невизнання майбутнього рішення КС щодо указу Президента про розпуск Верховної Ради, вважає Бродський, є нічим іншим як закликом до державного перевороту в Україні.

«Юлія Володимирівна заявила, що з Конституційного Суду «тече гній», - продовжив Бродський. – Так, суд за останні місяці виявився не на висоті, і винні в цьому всі політики, а найбільше Тимошенко. Відповідально заявляю, і готовий підтвердити це під присягою: Юлія Володимирівна сама особисто говорила мені, що планує підкупити щонайменше двох суддів КС, які вважаються там людьми Медведчука. Я точно знаю, що вона шукала на це гроші, хіба що не знаю, чи знайшла. От звідки в КС береться гній».

Бродському шкода, що в методах політичної боротьби Тимошенко «стала схожою на Януковича, і вони все більш подібні; різниця між ними лише в тому, що вони носять різні одяг та зачіски та ходять під прапорами різних кольорів. Я хотів би, щоб всі українські політики ходили лише під синьо-жовтим прапором».

17 квітня Юлія Тимошенко заявила, що не виконуватиме рішення КС, бо Суд корумпований і звідти "тече гній".