Кінець «Луганськтепловоза»?

219
Кінець «Луганськтепловоза»?

У середині квітня на Брянському машинобудівному заводі, який, як і нещодавно «Луганськтепловоз», входить до складу корпорації «Трансмашхолдінг», підішли до завершального етапу випробування першого російського магістрального тепловоза 2ТЕ 25К «Пересвет» - повного аналога луганському локомотиву.

Видео дня

Про це повідомляє газета «День»(№78 від 17 травня 2007 ).

Зараз завершується процедура його сертифікації в Росії, і дуже скоро новинку відправлять на випробування до Казахстану для організації серійного виробництва на спільному російський-казахському підприємстві в Павлограді. Цей факт підтверджує постприватизаційні побоювання, пов`язані з перекладанням новими власниками потенційних замовлень для українського підприємства на його російських конкурентів.

За інформацією газети «День», трудовий колектив «Луганськтепловоза» побоюється повної зупинки господарської діяльності заводу у зв`язку з такими ненадійними тенденціями розвитку відносин з російськими господарями. Відомо, що для них перевагу Казахстану, як виробничого партнера полягає в найдешевшій, кваліфікованій робочій силі, стабільному проросійському політичному режимі, необхідній сировинній базі і вигідному географічному положенні.

Як повідомляє Луганський кореспондент «Дня», «економічні вигоди такої співпраці в рамках однієї корпорації очевидні, тому на «далекому Сході» України схиляються до цілком логічного висновку: «Луганськтепловоз» просто ліквідовують. Люди не вірять в перспективи проведеної приватизації, тому звільняються із заводу». При цьому, нові господарі не роблять ніяких спроб, щоб їх втримати.