На Майдані Симоненко натякає на тупість Балоги

На Майдані Симоненко натякає на тупість Балоги

Стоян развлекает Майдан: на выборы только с Президентом! Видеосюжет

Видео дня

(видео "5 канала")

«Регіонали» дали своїм прибічникам перепочити

На Майдані почалася «музична пауза», хоча деякі депутати від Партії регіонів прямували на Майдан почути виступ прем’єр-міністра. Ця «музична пауза» була зроблена для того, щоб учасники мітингу мали змогу відпочити.

На Майдані сім тисяч. Симоненко натякає на тупість Балоги

Сьогодні на Майдані незалежності у Києві відбувається черговий мітинг на підтримку урядової коаліції.

За деякими даними, у ньому беруть участь близько семи тисяч осіб. При цьому рух вулицею Хрещатик перекрито.

Виступаючі з трибуни звинувачують Президента Віктора Ющенка в тому, що він несправедливо розподіляє бюджетні кошти. На думку мітингувальників, право розподілу слід надати органам місцевого самоврядування. Крім того, Президента звинувачують ще й в тому, що кошти, що надходять від органів місцевого самоврядування, зникають в нікуди на високому владному рівні.

Народний депутат від Партії регіонів Ганна Герман навіть згадала вірш Ліни Костенко, що розпочинається такими словами: «Багдадський злодій літо вкрав» і повідала громадянам, що наше літо хоче вкрасти злодійка. «Вона не хоче, щоб ми десь поїхали з дітьми. Підготували їх до школи, щоб ми відпочили. Адже в нас немає накрадених мільйонів і ми весь рік важко працюємо, а вона хоче втягти нас у вибори літом», — образилася Герман.

«Администрация Президента тупо пытается через свои возможности не допустить проведение честных выборов», — заявив лідер КПУ Петро Симоненко.

фото Артур Бондарь/ОБОЗ

Він переконаний, що команда «майданутих вершників без голови» бореться за те, щоб повернути до влади себе та провести у владу своїх кумів та братів.

Симоненко пожалівся Майдану на те, що йому, як члену Робочої групи разом з представниками коаліції, доводилося вести «жорстоку і принципову війну». Він розповів Майдану про свої ініціативи та про те, як протистояла цим пропозиціям сторона Президента.

Лідер КПУ висловив сподівання, що Україна буде позаблоковою мирною державою і розвиватиме свій потенціал разом із Росією та Білорусією. Він також розповів, що вже попередив Івана Плюща, що або той буде громадянином України, або зрадником вітчизни, якщо, як голова РНБО, затвердить силовий план вирішення конфлікту, до якого, на думку Симоненка, так прагне президентська сторона. Він переконаний, що Президент став на шлях зрадника національних інтересів.

Одна з «пересічних громадянок» України, яку представив ведучий, зі сцени пожалілася Президенту, що вибори коштуватимуть кожному пенсіонеру три з половиною буханки хліба і закликала Віктора Ющенка кошти, необхідні на вибори, використати на будівництво дитячих будинків, «щоб наших дітей витягли з ям та підвалів, щоб вони не нюхали порох і клей».