Мороз і Кінах – зрадники, а Гавриш і Піскун – герої

Мороз і Кінах – зрадники, а Гавриш і Піскун – герої

«Коли Мороз і Кінах переходять із помаранчевого табору в біло-блакитний, то вони – зрадники, а коли Гавриш і Піскун починають працювати на Ющенка, то вони – герої», - так Олесь Доній прокоментував світоглядну позицію команди Президента України.

Видео дня

Він переконаний, що оточення Ющенка не має стратегії дій, відповідаючи на виклики поточного моменту. «Зараз треба звільнити двох-трьох суддів Конституційного Суду, щоб не було прийнято рішення. А про те, що буде з дискредитованим Конституційним Судом завтра, коли він буде потрібен не тобі, а державі, ніхто не думає», - пояснив Доній.

Над правовою складовою дій Президента також ніхто не задумується, впевнений він.

На думку Донія, політичну кризу можливо вирішити за допомогою компромісу. Якщо компроміс не буде досягнуто, Ющенко опиниться в жахливій ситуації: до ВР будуть повертатися депутати, довіра до глави держави впаде остаточно.

Доній вважає, що поруч із політичною кризою в Україні існує криза соціальна, яку вирішити неможливо. Він має на увазі, що суспільство не бажає вчитися демократії й не ставить відповідних вимог політичній еліті, й еліта відповідає рівневі розвитку суспільства.

Розповідаючи про культурний рівень населення, цей діяч регулярно відповідав на телефонні дзвінки, перериваючи прес-конференцію цими розмовами. В якості мелодії для дзвінка в телефоні Донія обрана мелодійна східна музика (арабська, скоріш за все – єгипетська).