Сердючка - каталізатор параної. Їй оголосили бойкот

Сердючка - каталізатор параної. Їй оголосили бойкот

«Я считаю, что пришла пора бить конкретным чёрно-нальным рублём всю эту сволочь, которая паразитирует на России, а потом с иноземных сцен срёт нам на голову. Я несколько раз прослушал снова и снова выступление Сердючки на "Евровидении" (записывал в стерео на HDD) - 2 раза эта гадина всё-таки спела "Раша, Гудбай"».

Видео дня

Чудово, Вєрка таки примусила росіян протирати записи до дірок і шукати там причину зайвий раз посваритись.

Ми тут все ганьбили Вєрку, мовляв, вона представляє собою малоросійську культуру. Хтось навіть палив її чучело.

Все перевернулося з ніг на голову, вийшов справжній скандал – ми покажемо свого клоуна у Європі!

Але кілька місяців пробігли швидко, і ми навіть не зчулися, як все лишилось позаду.

Тепер українець взагалі нічого не розуміє: Європа вподобала Сердючку.

Яким би той конкурс «Євробачення» відстійником попси не був, але Сердючка посіла друге місце і з задоволеною усмішкою повертається вже героєм України.

Українці, як кажуть у народі,  всралися

Доводиться переглянути своє ставлення до одіозного артиста, або визнати, що ми весь час «косили» під Європу, ховаючи своє єство подалі, називаючи все, що хоч якось викриває нашу суть «малоросійством» і соромлячись всього схожого на монстра – Сердючку.

І ми навіть не зчулися, як талановитий актор заволодів серцями європейців, які віддали йому друге місце

Андора, Ізраїль, Португалія, Латвія і Польща віддали Сердючці найвищі бали, а решта країн  також не скупилася.

«І що тепер робити, - подумав українець, чухаючи потилицю, - чого я не розумію?»

Катастрофи не сталося. Сердючку полюбили всі, окрім росіян. Основний споживач продукції Вєрки Сердючки подарував своїй улюблениці 8 балів.

Великі, важливі, розумні росіяни записували виступ Вєрки на найновіші і найдосконаліші носії і прослуховували до дірок, аби розчути, чи, бува, не попрощалася Звєзда з Росією просто з головної європейської сцени? Чи, бува, хитрий хохол не підклав свиню своєму старшому брату?

І, о, диво! Вони знайшли: Вєрка таки попрощалася! І – хіба це не трагедія! Потрібно організувати економічну блокаду:

«Позиция такая: руководители российских компаний, которые будут устраивать для своих сотрудников вечеринки / попойки, должны включить в чёрный список этого исполнителя. Если этот урод не поймёт на собственном бумажнике, что срать на тех, кто тебя кормит, нельзя, то ничего не изменится», - це витяг з ЖЖ одного дуже популярного радіо-ведучого Стілавіна Сергія, радіо «Максимум».

Горе з північними сусідами!

Малороський голуб миру насрав просто на голову російським корпоративним магнатам, які є головними замовниками пісеньок цієї мирної пташки.

Журналісти просто в ефірі першого телевізійного каналу Російської Федерації вкотре повторили, що українці – це лиш малороси і Вєрка – всього-навсього малоросійька інтриганка, яка співає про слов’ян, а у МК журналіст Артур Гаспарян назвав Данилка "хитропопим" і "дворняжкою".

«І що тепер нам робити?» - думає бідолашний українець. Ми ж палили чучело Вєрки? Палили. Ми, певно, думали, що Росія дасть нам жирну десятку, а Європа після Вєрки гидуватиме, вважатиме нас безнадійно-відсталими, тобто  Вєрка тупо покаже в Європі все те, що ми тут намагаємось від неї сховати. А через убогість "Євробачення" ми ще й отримаємо перше місце як найсмішніші клоуни по-жизні.

А тут Вєрка зробила те, що і обіцяла – повеселила Європу, за що посіла друге місце, показала свою зовсім не провінційну сутність, Україна переосмислює, а деякі росіяни вже готові стукати на своїх шефів, якщо ті продовжуватимуть споживати Вєркін вєсєлящий продукт:

«Заказал Верку на корпоратив - сам насрал на Родину

А у простых служащих позиция простая: узнал, что твой босс собирается совершить проступок - расскажи об этом всем в ЖЖ. Опозорим на весь свет. Вон с российской сцены, сволочь!»

Все ж таки не розумію, як Сергій Стілавін пов’язує Родіну і пісню на "Євробаченні". Ще й закликає всіх стукати на босів, говорить про якісь проступки. Перед ким? Перед Родіной....

Щоправда, журналіст аргументує свою позицію напруженими стосунками між Україною і Росією. Але ж у кого з Росією стосунки не напружені?

"При чём тут межнациональные отношения и прочая ересь? А при том, что на самом деле обстановка в наших отношениях настолько накалена, что достаточно одной искры, чтобы рвануло. И эта искра - слова в песне".

Схоже, комусь потрібно випустити пар, інакше скоро вже і слів не треба буде, достатньо буде лиш нашого існування.

Але що ж робити простому українцеві, як йому оцінити тепер творчість Вєрки? І де він, той комплекс меншовартості? У наявності Вєрки, чи у тому чучелі, спаленому під прес-центром УНІАН?

До речі:

Я завжди уникала цього персонажа і його творчості, але довелось походити на прес-конференції і познайомитись ближче з Андрієм Данилком і його героїнею. Враження лишились приємні – і від одного, і від другого. Щоправда, як мені здалося, Андрій Данилко душею належить всьому післярадянському світу, і "свідомим" його точно не назовеш, хоч, за його ж словами, Україну він не залишить. Мої суб’єктивні враження: талановитий актор, розумна людина. Досить лякати дітей малороськими монстрами. Не думаю, що один Данилко може знищити всю Україну. Хіба що розірве одного з наших сусідів, і нас здує ударною хвилею.