Якби не Бродський, Тимошенко підірвала б власну охорону

177
Якби не Бродський, Тимошенко підірвала б власну охорону

«Партія вільних демократів підтримує компромісну пропозицію щодо проведення виборів восени цього року», - заявив лідер партії Михайло Бродський. При цьому Бродський зазначив, що неодмінною умовою організації парламентської кампанії є ухвалення пакету змін до чинного законодавства, включно з реєстром виборців, повідомляє його прес-служба.

Видео дня

фото Дима Богданов/ОБОЗ

«Проведення виборів саме восени стане компромісом як між конкуруючими угрупованнями великого капіталу, так і між їхніми політичними репрезентантами у владі, - сказав Бродський. – Крім того, у такому компромісі дуже зацікавлений середній клас, інтереси якого віддзеркалює Партія вільних демократів, оскільки насамперед середньому класові потрібна політична та насамперед економічна стабільність у країні».

Михайло Бродський додав, що очевидною альтернативою такому компромісові є силовий варіант, на який Президента штовхає його близьке оточення та парламентська опозиція. «Силовий сценарій вже поступово розгортається. Зокрема, зазначені висновки випливають з таких подій, як надзвичайні ситуації на залізниці, на газопроводі, істерія навколо можливого замаху на життя Юлії Тимошенко», - сказав Михайло Бродський.

Лідер Партії вільних демократів вважає, що історію з нібито існуючими погрозами життю Тимошенко теж не можна розглядати як стандартну ПР-провокацію, оскільки за інформацією Михайла Бродського, для імітації замаху на лідера БЮТ передбачалося підірвати автомобіль її охорони, що мало б стати початком широкоформатного розгортання силового сценарію.

Бродський закликав партійних лідерів виходити з політичного конфлікту у правовому полі, надавши виборцям можливість самим вирішити, хто вартий влади в Україні.