Коаліція вимагає від Піскуна розібратися з Секретаріатом

207
Коаліція вимагає від Піскуна розібратися з Секретаріатом

Керівники фракцій коаліції національної єдності закликають Генпрокуратуру зреагувати на заяви представника Секретаріату Президента про можливість замахів на політиків і розцінюють такі заяви як підготовку до силового сценарію в Україні та запровадження прямого президентського правління.

Видео дня

Про це йдеться у спільній заяві Раїси Богатирьової (керівник фракції Партії регіонів), Івана Бокого (керівник фракції СПУ) та Петра Симоненка (керівник фракції КПУ), текст якої переданий «Обозревателю» прес-службою Верховної ради.

«Якщо за результатами перевірки з’ясується, що заява чиновника Секретаріату є провокаційним замовленням, він зобов’язаний буде нести відповідальність за свої «викриття» згідно з діючим законодавством. Ми будемо наполягати на тому, щоб Президент звільнив чиновника-провокатора і тих, хто благословив його на вочевидь неоднозначні з позиції кримінального кодексу дії, у випадку, якщо правоохоронні органи не встановлять, що п.Гелетей надав достовірну інформацію», — йдеться у заяві.

На думку керівників парламентських Президент «не шукає компромісу», і заяви з Секретаріату означають «зрив переговорного процесу».

«Секретаріат Президента сьогодні формує суспільну думку з реалізації силового сценарію і введення прямого президентського правління», — наголошуються вони.

Нагадаємо, у п’ятницю керівник головної служби з питань діяльності правоохоронних органів Секретаріату Президента заявив про можливість замаху на Юлію Тимошенко та деяких інших опозиційних діячів.